Vmol
Wedstrijden
Inschrijven
Foto's
Blog
Links
Contact
Clubinfo
Trainingen
Bestuur
Trainers
Pistelocatie
Prestaties
Atletenfonds
Clubrecords
Lexicath
Ranglijst Allertijden
Top 20 Indoor Allertijden
Uitslagen
VMol
Jeugdinfo
Sponsors
Top 10 Allertijden
Nieuwste in Top 10
Oudste in Top 10
Meeste in Top 10
Van Olmen Willy
TOP TIEN ALLERTIJDEN VMOL
Kies hieronder de waarden waarvan je de top tien wil bekijken:
Kategorie:
benjamin
pupil
miniem
kadet
scholier
junior
senior
master
Geslacht:
man
vrouw
Discipline:
Op deze pagina kan je de top tien van elke discipline per kategorie en geslacht opvragen.
Je kan ook de
nieuwste prestaties
bekijken die dit jaar de top tien gehaald hebben.
Of je kan kijken wat de
oudste prestaties
in deze lijsten zijn.
Tenslotte kan je ook opvragen wie de
meeste vermeldingen
heeft in de lijsten.
Pl.
Naam
Gesl.
Kategorie
Discipline
Record
Jaar
1
Boelen Diana
vrouw
master
Werpersvijfkamp
1414pt
2014
1
Bula Bula Belinda
vrouw
benjamin
600m
1'51"53
2014
1
Corstjens Maya
vrouw
scholier
2000m
7'13"24
2014
1
Cuyvers Anna
vrouw
benjamin
Ver
3m79
2014
1
Cuyvers Anna
vrouw
benjamin
Hoog
1m21
2014
1
De Laet Eva
vrouw
senior
Hinkstapspringen
10m98
2014
1
De Laet Eva
vrouw
senior
7-Kamp
3857pt
2014
1
De Laet Eva
vrouw
senior
Polsstok
3m35
2014
1
De Roeck Thomas
man
scholier
Speer
51m45
2014
1
Eyckmans Nadine
vrouw
master
Halve Marathon
1u24'36
2014
1
Gieghase Hilde
vrouw
master
Hamer
29m71
2014
1
Hendrickx Wannes
man
master
600m
1'37"12
2014
1
Hendrickx Wannes
man
master
3000m Steeple
11'43"67
2014
1
Hooyberghs Elien
vrouw
junior
100mH
14"80
2014
1
Hooyberghs Elien
vrouw
junior
7-Kamp
4712pt
2014
1
Hooyberghs Elien
vrouw
junior
Speer
36m99
2014
1
Hooyberghs Elien
vrouw
junior
5-Kamp
3212pt
2014
1
Hooyberghs Jens
man
senior
10-Kamp
6881pt
2014
1
Hooyberghs Jens
man
senior
5-Kamp
3421pt
2014
1
Hooyberghs Jens
man
senior
Discus
40m39
2014
1
Hooyberghs Jens
man
senior
Kogel
13m41
2014
1
Hooyberghs Jens
man
senior
Hinkstapspringen
13m34
2014
1
Hooyberghs Jens
man
senior
110mH
15"81
2014
1
Horemans Jana
vrouw
kadet
Hinkstapspringen
10m28
2014
1
Horemans Jana
vrouw
kadet
200mH
31"58
2014
1
Hus Jeroen
man
junior
600m
1'30"22
2014
1
Hus Martijn
man
scholier
10-Kamp
4861pt
2014
1
Hus Wouter
man
senior
600m
1'27"84
2014
1
Jansen Jana
vrouw
kadet
600m
1'47"06
2014
1
Meert Natasja
vrouw
senior
600m
1'48"74
2014
1
Ooms Janne
vrouw
miniem
80m
10"53
2014
1
Ooms Janne
vrouw
miniem
150mH
21"73
2014
1
Ooms Janne
vrouw
miniem
Ver
5m06
2014
1
Ooms Janne
vrouw
miniem
5-Kamp
3287pt.
2014
1
Ooms Janne
vrouw
miniem
150m
20”00
2014
1
Ooms Janne
vrouw
miniem
Hoog
1m58
2014
1
Swinnen Jef
man
junior
Polsstok
4m20
2014
1
Truyers Goele
vrouw
senior
3000m Steeple
11'07"90
2014
1
Van Herck Brent
man
kadet
vrije 5-kamp
1998pt
2014
1
Vanbroekhoven Lore
vrouw
kadet
Hamer
47m22
2014
1
Vanbroekhoven Senne
man
kadet
Hamer
55m49
2014
1
Vanbroekhoven Stef
man
scholier
Hamer 5kg
61m19
2014
1
Vandenberk Riet
vrouw
master
600m
1'56"69
2014
1
Vandenreijken Jessica
vrouw
scholier
Hoog
1m69
2014
1
Vanuytven Maurice
man
master
10-Kamp
3459pt
2014
1
Versmissen Bart
man
senior
Hoog
2m01
2014
1
Verwimp Eline
vrouw
junior
Hamer
41m18
2014
2
agten arne
man
junior
Halve Marathon
1u12'08
2014
2
Agten Arne
man
junior
1 Mijl
4'25"31
2014
2
Bevan Idris
man
pupil
60mH
10"95
2014
2
Boelen Diane
vrouw
master
Hamer
27m86
2014
2
Boelen Diane
vrouw
master
gewichtwerpen 9kg
8m35
2014
2
Caers Thalissa
vrouw
scholier
Hamer 3kg
46m68
2014
2
Caers Thalissa
vrouw
scholier
Discus
41m12
2014
2
Curinckx Heidi
vrouw
master
10000m
43'55"70
2014
2
Davids Maithe
vrouw
benjamin
600m
1'58"37
2014
2
De Laet Eva
vrouw
senior
200m
26"91
2014
2
De Laet Eva
vrouw
senior
100mH
15"99
2014
2
De Roeck Thomas
man
scholier
Kogel
13m38
2014
2
Deckx Dries
man
scholier
2000m
6'33"27
2014
2
Gieghase Kobe
man
scholier
Hamer 5kg
54m64
2014
2
Gieghase Peter
man
master
Kogel 7kg
11m27
2014
2
Gieghase Peter
man
master
Werpersvijfkamp
2422pt
2014
2
Hendrickx Wannes
man
master
2-mijl
10'43"67
2014
2
Hooyberghs Elien
vrouw
junior
Hoog
1m61
2014
2
Hooyberghs Elien
vrouw
junior
Ver
5m23
2014
2
Hooyberghs Elien
vrouw
junior
Kogel
11m41
2014
2
Horemans Gerd
man
master
100m
12"88
2014
2
Horemans Jana
vrouw
kadet
600m
1'47"042
2014
2
Horemans Jana
vrouw
kadet
300mH
45"76
2014
2
Jansen Jana
vrouw
kadet
5-Kamp
2291pt
2014
2
Jansen Jana
vrouw
kadet
Polsstok
3m05
2014
2
Michiels Yannick
man
senior
3000m
8'06"69
2014
2
Setta Karim
man
junior
Discus 1,75kg
40m85
2014
2
Truyers Goele
vrouw
senior
800m
2'16"40
2014
2
Truyers Goele
vrouw
senior
1000m
2'56"30
2014
2
Truyers Marte
vrouw
scholier
2000m
7'50"41
2014
2
Van De Reijd Jozef
man
master
Hamer 6kg
12m98
2014
2
Van Herck Brent
man
kadet
1500m Steeple
5'24"83
2014
2
Van Herck Brent
man
kadet
5-Kamp
2327pt
2014
2
Vanbroekhoven Senne
man
kadet
Discus
42m82
2014
2
Vanuytven Maurice
man
master
Polsstok
2m26
2014
2
vanuytven Maurice
man
master
3000m Steeple
13'30"67
2014
2
Vanuytven Maurice
man
master
600m
1'41"06
2014
2
Versmissen Jolein
vrouw
senior
Hinkstapspringen
10m29
2014
3
Agten Arne
man
junior
5000m
15’32”98
2014
3
Boelen Diane
vrouw
master
Discus
21m58
2014
3
Bula Bula Belinda
vrouw
benjamin
4-Kamp
1383pt
2014
3
Corstjens Siebe
man
scholier
2000m
6'42"02
2014
3
Deckx Dries
man
scholier
1 Mijl
5'00"85
2014
3
Hendrickx Wannes
man
master
1000m
2'51"37
2014
3
Hendrickx Wannes
man
master
1 Mijl
5'03"62
2014
3
Horemans Seppe
man
miniem
150mH
24"71
2014
3
Hus Martijn
man
scholier
Discus
35m58
2014
3
Hus Rudy
man
master
Discus 1,5kg
24m94
2014
3
Meylaers Antse
vrouw
kadet
1500m Steeple
5'35"83
2014
3
Ooms Janne
vrouw
miniem
discus 750g
29m67
2014
3
Truyers Goele
vrouw
senior
1500m
4'33"89
2014
3
Van De Reijd Jozef
man
master
600m
1'59"29
2014
3
Van Herck Brent
man
kadet
8-Kamp
2865pt
2014
3
Vanuytven Maurice
man
master
gewichtwerpen 15,88kg
7m67
2014
3
Versmissen Bart
man
senior
10-Kamp
5575pt
2014
4
Agten Arne
man
junior
3000m
8'39"29
2014
4
Agten Arne
man
junior
1500m
4'05"44
2014
4
Bylemans Tom
man
senior
Speer
51m43
2014
4
Daniels Senne
man
scholier
Polsstok
4m00
2014
4
De Laet Eva
vrouw
senior
Kogel
9m57
2014
4
Gieghase Peter
man
master
Discus 2kg
32m95
2014
4
Hannes Leen
vrouw
senior
10000m
42'17"18
2014
4
Hendrickx Wannes
man
master
1 uur
16.227m
2014
4
Hooyberghs Jens
man
senior
400m
51"01
2014
4
Horemans Jana
vrouw
kadet
400m
59"92
2014
4
Horemans Jana
vrouw
kadet
300m
42"42
2014
4
Horemans Jana
vrouw
kadet
200m
26"30
2014
4
Hus Martijn
man
scholier
110mH
18"42
2014
4
Hus Martijn
man
scholier
400mH
64"69
2014
4
Hus Rudy
man
master
5-Kamp
1436pt
2014
4
Jansen Jana
vrouw
kadet
6-Kamp
3006pt
2014
4
Ooms Lenie
vrouw
scholier
Discus
32m28
2014
4
Schouten Aria
vrouw
senior
3000m
9'56"17
2014
4
Truyers Goele
vrouw
senior
2000m
6'39"14
2014
4
Truyers Marte
vrouw
scholier
2000m Steeple
8'24"77
2014
4
Van Gool Pieter
man
junior
300m
37"01
2014
4
Van Herck Brent
man
kadet
600m
1'34"53
2014
4
Vanbroekhoven Lore
vrouw
kadet
Discus
32m66
2014
4
Vanbroekhoven Senne
man
kadet
Kogel 4kg
12m18
2014
4
Vandenberk Riet
vrouw
master
800m
2'42"17
2014
4
Vanuytven Maurice
man
master
Speer 800g
35m32
2014
4
Vennekens Yasmine
vrouw
senior
300m
45"67
2014
4
Versmissen Bart
man
senior
Polsstok
4m01
2014
4
Willems Orry
man
miniem
discus 750g
28m63
2014
4
Yamba Laila
vrouw
pupil
60m
8"95
2014
5
Bevan Idris
man
pupil
4-Kamp
1978pt.
2014
5
Boelen Diane
vrouw
master
Kogel
7m58
2014
5
Caers Thalissa
vrouw
scholier
Speer
34m45
2014
5
Davids Maithe
vrouw
benjamin
60m
9"51
2014
5
De Laet Eva
vrouw
senior
100m
12"95
2014
5
Geys Ruben
man
senior
1000m
2'33"26
2014
5
Goetschalckx Mieke
vrouw
junior
300m
43"81
2014
5
Hendrickx Wannes
man
master
2000m
6'41"47
2014
5
Hooyberghs Elien
vrouw
junior
300m
44"53
2014
5
Horemans Jana
vrouw
kadet
6-Kamp
2936pt
2014
5
Horemans Jana
vrouw
kadet
80mH
12"92
2014
5
Hus Martijn
man
scholier
Kogel
11m71
2014
5
Jansen Jana
vrouw
kadet
vrije 5-kamp
2384pt
2014
5
Meeus Elke
vrouw
senior
10000m
47'45"96
2014
5
Ooms Janne
vrouw
miniem
60mH
10"27
2014
5
Schouten Esther
vrouw
senior
5000m
17'38"18
2014
5
Schouten Esther
vrouw
senior
3000m
10'14"15
2014
5
Smolders Jarne
man
miniem
1000m
3’06”74
2014
5
Swinnen Jef
man
junior
400mH
59"79
2014
5
Tormans Shana
vrouw
senior
400m
60"35
2014
5
Van De Reijd Mieke
vrouw
scholier
Discus
30m14
2014
5
Van Hout Celine
vrouw
kadet
80mH
12"92
2014
5
Vanderhoven Lesley
vrouw
kadet
2000m
7'30"54
2014
6
Agten Arne
man
senior
1000m
2'33"73
2014
6
Corstjens Siebe
man
scholier
1 Mijl
5'25"03
2014
6
De Ron Gunther
man
master
1000m
2'54"87
2014
6
Hagen Michiel
man
junior
Kogel 6kg
8m75
2014
6
Hendrickx Wannes
man
master
800m
2'15"21
2014
6
Horemans Jana
vrouw
kadet
100m
12”91
2014
6
Hus Evelien
vrouw
benjamin
Hockey
25m23
2014
6
Hus Martijn
man
scholier
Speer
44m43
2014
6
Meylaers Antse
vrouw
kadet
1000m
3'09"99
2014
6
Ooms Janne
vrouw
miniem
Kogel
11m23
2014
6
Schouten Aria
vrouw
senior
1000m
3'04"17
2014
6
Tormans Shana
vrouw
senior
200m
27"58
2014
6
Truyers Marte
vrouw
scholier
1 Mijl
6'09"74
2014
6
Van Gool Pieter
man
junior
100m
11”58
2014
6
Van Hout Anneleen
vrouw
scholier
400mH
1'10"90
2014
6
Vanuytven Maurice
man
master
2000m
7'40"78
2014
6
Willems Ian
man
scholier
Hamer 5kg
12m80
2014
7
Braeken Senne
man
kadet
1500m Steeple
6'20"93
2014
7
Bylemans Tom
man
senior
Discus
29m96
2014
7
Cuyvers Anna
vrouw
benjamin
4-Kamp
1277pt.
2014
7
De Ron Gunther
man
master
800m
2'15"97
2014
7
Hooyberghs Elien
vrouw
junior
200m
26"91
2014
7
Horemans Jana
vrouw
kadet
Ver
4m98
2014
7
Huysmans Rien
vrouw
pupil
1000m
3'24"69
2014
7
Ooms Janne
vrouw
miniem
300m
45"56
2014
7
Schouten Aria
vrouw
senior
1500m
4'37"16
2014
7
Van Gool Pieter
man
junior
200m
23”52
2014
7
Van Herck Brent
man
kadet
1 Mijl
5'33"30
2014
7
Van Herck Brent
man
kadet
Speer
37m90
2014
7
Van Herck Brent
man
kadet
Hamer
22m13
2014
8
Binnemans Koen
man
master
10000m
34'18"33
2014
8
Boelen Diana
vrouw
master
Ver
2m65
2014
8
Ceunen Zjef
man
pupil
1000m
3'19"21
2014
8
De Laet Eva
vrouw
senior
Speer
27m17
2014
8
Dillen Jens
man
scholier
Polsstok
3m40
2014
8
Fivez Inge
vrouw
master
100m
20"13
2014
8
Hendrickx Sterr
vrouw
benjamin
600m
2'05"31
2014
8
Jansen Jana
vrouw
kadet
300mH
49"49
2014
8
Jansen Jana
vrouw
kadet
Speer
29m33
2014
8
Massage Birgit
vrouw
senior
1000m
3'10"47
2014
8
Meeusen Karin
vrouw
master
1500m
6'29"4
2014
8
Nuyts Mike
man
miniem
Polsstok
2m22
2014
8
Ooms Janne
vrouw
miniem
Speer
28m63
2014
8
Raedts Janne
vrouw
miniem
300m
45”59
2014
8
Schouten Esther
vrouw
senior
1500m
4'45"20
2014
8
Vanuytven Maurice
man
master
Discus 2kg
24m48
2014
8
Versmissen Jolein
vrouw
senior
Ver
4m84
2014
8
Wils Sander
man
senior
Speer
48m05
2014
8
Yamba Laila
vrouw
pupil
4-Kamp
1820pt.
2014
9
Bleyen Enya
vrouw
kadet
1500m Steeple
6'34"09
2014
9
Boelen Diana
vrouw
master
Speer
17m14
2014
9
Braeken Senne
man
kadet
1 Mijl
6'45"41
2014
9
Claes Noa
vrouw
pupil
60mH
12”32
2014
9
Corstjens Maya
vrouw
scholier
1000m
3’09”96
2014
9
Cuyvers Anna
vrouw
benjamin
Kogel 1kg
7m52
2014
9
De Wolf Jana
vrouw
pupil
Hoog
1m28
2014
9
De Wolf Jana
vrouw
pupil
4-Kamp
1748pt.
2014
9
Geboers Miel
man
benjamin
600m
2'06'08
2014
9
Hannes Leen
vrouw
master
Halve Marathon
1u31'12
2014
9
Hooyberghs Elien
vrouw
junior
100m
13”40
2014
9
Hus Wouter
man
senior
2000m
5'51"51
2014
9
Schouten Esther
vrouw
senior
800m
2'23"06
2014
9
Schraepen Zoë
vrouw
benjamin
600m
2'05"35
2014
9
Van Herck Brent
man
kadet
Hinkstapspringen
10m40
2014
9
Van Herck Brent
man
kadet
300mH
46”30
2014
9
Van Herck Brent
man
kadet
Discus
32m93
2014
9
Van Speybroeck Kato
vrouw
junior
400m
62”41
2014
9
Vaningelgem Christoph
man
master
400m
60"14
2014
10
Bevan Martha
vrouw
miniem
150mH
24"56
2014
10
Corstjens Maya
vrouw
scholier
3000m
11’20"97
2014
10
Cuyvers Anna
vrouw
benjamin
60m
9"56
2014
10
Deckx Dries
man
scholier
2000m Steeple
7'26"58
2014
10
Hendrickx Wannes
man
master
3000m
9'43"16
2014
10
Hooyberghs Jens
man
senior
200m
23"58
2014
10
Hus Jeroen
man
junior
300m
40"22
2014
10
Huysmans Sofie
vrouw
miniem
1000m
3’17”38
2014
10
Jansen Jana
vrouw
kadet
Hoog
1m50
2014
10
Mondelaers Thibo
man
miniem
150mH
25"99
2014
10
Ooms Lenie
vrouw
scholier
Ver
4m84
2014
10
Sampah Panyin
man
scholier
100m
11”80
2014
10
Surgeon Yannick
man
scholier
Polsstok
3m33
2014
10
Van Herck Brent
man
kadet
Ver
5m39
2014
10
Van Hout Celine
vrouw
kadet
Hoog
1m50
2014
10
Vercaigne Bent
man
miniem
80mH
15”63
2014
10
Verhaegen Daan
man
benjamin
600m
2'07"75
2014
10
Versmissen Bart
man
senior
100m
11"72
2014
10
Wouters Sieberen
man
scholier
Polsstok
3m33
2014
Pl.
Naam
Gesl.
Kategorie
Discipline
Record
Jaar
1
Caers Ludo
man
kadet
600m
1'28"9
1964
1
Eykmans August
man
miniem
60m
8"1
1964
1
Raus Andre
man
kadet
Kogel 5kg
11m43
1964
2
Creffier Bob
man
kadet
80m
9"6
1964
2
Cuypers Daniel
man
miniem
600m
1'38"0
1964
2
Swinnen Marc
man
kadet
600m
1'29"0
1964
4
Caers Ludo
man
kadet
300m
39"4
1964
5
Peeters S
man
kadet
1000m
2’42”1
1964
5
Van Olmen Willy
man
junior
Hoog
1m75
1964
5
Verrees Jozef
man
miniem
Hoog
1m50
1964
8
Boeckx Theo
man
junior
Hoog
1m70
1964
8
Eykmans August
man
miniem
150m
20"4
1964
1
Van Den Broek Ivo
man
kadet
80m
9"1
1965
2
Eykmans Gust
man
miniem
Kogel 4kg
9m72
1965
3
Peeters Willy
man
kadet
1000m
2’41”2
1965
5
Stappaerts Karel
man
scholier
100m
11”5
1965
7
Stappaerts Karel
man
scholier
Ver
5m87
1965
7
Vleugels W.
man
kadet
Hoog
1m60
1965
8
Creffier Bob
man
kadet
Ver
5m49
1965
9
Snoeckx Leo (700g)
man
kadet
Speer
37m24
1965
3
Van Hoof Jos
man
scholier
Ver
6m15
1966
3
Vandecraen A
man
kadet
80m
9"8
1966
3
Vos Lucien
man
miniem
600m
1'44"2
1966
4
Derdin Guy
man
miniem
600m
1'52"6
1966
5
Deckx Jef
man
kadet
600m
1'35"3
1966
6
Van Cotthem L.
man
scholier
Discus
29m44
1966
7
Verrees J.
man
kadet
Hoog
1m60
1966
8
Swinnen Marc
man
kadet
1000m
2'43"6
1966
8
Vandecraen A
man
kadet
300m
40"3
1966
9
Schaeken A
man
kadet
1000m
2’43”9
1966
1
Van Hoof Jos
man
junior
Hinkstapspringen
12m93
1967
Hieronder kan je zien welke atleten het meeste voorkomen in de top tien allertijden.
Mannen & Vrouwen
Naam
Aantal
Van Gestel Bo
47
Willekens Ines
45
Geypen Nico
41
Linten Jo
35
Eykmans Greet
33
De Roeck Danny
32
Van Tongerloo Mia
32
Lodewyckx Hanne
30
Dams Tinny
29
De Roeck Patrick
29
Ooms Janne
27
Van Hoof Kor
26
Hooybergs Kaat
25
Willekens Karen
25
Kemps Els
24
Van Hees Wim
24
Caers Thalissa
23
Vanuytven Eddy
23
De Laet Eva
22
Pauwels Roland
22
Tormans Shana
22
truyers Goele
22
Van Gestel Jens
22
Mannen
Naam
Aantal
Geypen Nico
41
Linten Jo
35
De Roeck Danny
32
De Roeck Patrick
29
Van Hoof Kor
26
Van Hees Wim
24
Vanuytven Eddy
23
Pauwels Roland
22
Van Gestel Jens
22
Van Herck Brent
22
Vanuytven Maurice
22
Bellens Kris
21
Hooyberghs Jens
21
Hantson Eric
20
Agten Arne
18
Versmissen Bart
18
Everaert Kris
17
Ooms Gerard
17
Vanuytven Bart
17
De Roeck Thomas
16
Geypen Tom
16
Hus Martijn
16
Pauwels Roel
16
Vrouwen
Naam
Aantal
Van Gestel Bo
47
Willekens Ines
45
Eykmans Greet
33
Van Tongerloo Mia
32
Lodewyckx Hanne
30
Dams Tinny
29
Ooms Janne
27
Hooybergs Kaat
25
Willekens Karen
25
Kemps Els
24
Caers Thalissa
23
De Laet Eva
22
Tormans Shana
22
truyers Goele
22
Fevery Eva
20
Stevens Truus
20
Geuens Annemie
18
Horemans Jana
18
Massage Birgit
17
Stevens Ineke
17
Vanuytven Sofie
17
Hooyberghs Elien
16
Vanuytven Tinne
16
Plaats
Naam
Kategorie
Discipline
Record
Jaar
5
Van Olmen Willy
junior
Hoog
1m75
1964
3
Van Olmen Willy
senior
Hoog
1m90
1967
2
Van Olmen Willy
senior
200mH
32"2
1968
8
Van Olmen Willy
master
Kogel 7kg
8m99
1985
1
Van Olmen Willy
master
Hoog
1m70
1987
Design by
SRU-Creations
© 2009